Close

Team

Maak kennis met het ambitieuze team van Luckt. Onze mensen gaan voor zichtbare resultaten, koesteren hun professionaliteit en willen het verschil maken.

Marcel de Pender

Marcel de Pender

m.depender@luckt.nl
+31 (0) 6 20 21 80 68

Anne Landstra

Anne Landstra

a.landstra@luckt.nl
+31 (0) 6 51 18 52 43

Stephanie Wijbrandts

Stephanie Wijbrandts

s.wijbrandts@luckt.nl
+31 (0) 6 27 83 83 15

Thijs Nooijen

Thijs Nooijen

t.nooijen@luckt.nl
+31 (0) 6 12 80 64 00

Joyce de Laat

Joyce de Laat

j.delaat@luckt.nl
+31 (0) 6 52 84 75 19

John Komen

John Komen

j.komen@luckt.nl
+31 (0) 6 11 51 85 58

Rens Brankaert

Rens Brankaert

r.brankaert@luckt.nl
+31 (0) 6 25 14 35 80

Noortje Habes

Noortje Habes

n.habes@luckt.nl
+31 (0) 6 83 78 89 93

Emma Dhaeze

Emma Dhaeze

e.dhaeze@luckt.nl
+31 (0) 6 27 17 01 78

Benedetta Malagoni

Benedetta Malagoni

b.malagoni@luckt.nl
+31 (0) 6 15 23 19 10

Ilse Verhoeven

Ilse Verhoeven

i.verhoeven@luckt.nl
+31 (0) 6 15 30 76 81